در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آریاادز بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

آریا ادز

ایجاد کردن فرصت ها و بازارهای جدید

سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره ایجاد کردن فرصت ها و بازارهای جدید

بهترین راه  ایجاد یک بازار جدید، پیدا کردن مشکل است. راه حل شما همان بازار جدید است. امروزه کانکس ها در همه جا هستند، اما در گذشته هیچ بازاری برای آن ها وجود نداشت.

1. از همان ابتدا سخت کار کنید.

اگر موفقیت های کوچک خود را جمع کنید، اعتماد به نفس شما بالا می رود و در می یابید که انجام همه کاری ممکن است.

۲. نوآوری های کوچک مهم هستند

حتی اگر می خواهید تازه شروع به کار کنید به راه هایی برای کارآمدی بهتر بیندیشید. می توانید راه های جدیدی برای فروش و توزیع پیدا کنید، یا فروشگاهی داشته باشید که از سایر فروشگاه های هم سطح متفاوت باشد.

۳. به نفع دیگران کار کنید نه فقط برای خودتان.

اگر شما برای دیگران کاری انجام دهید نتیجه ی آن را چند برابر خواهید دید. اگر در داد و ستد خود ، دیگران را نیز سهیم کنید، در بلندمدت سود بیشتری خواهید کرد.

۴. هیچ گاه نگران وضعیت مالی خود نباشید.

اگر شما در تجارت تمرکزتان بر روی حساب کردن دارایی هایتان باشد، یعنی هیچ برنامه و امیدی به آینده ندارید و به فکر برنامه های بلندمدت نیستید.

۵. به کارتان اطمینان داشته باشید تا همه چیز برای شما ممکن شود.

به طور معمول افراد تنها از ۱۰ درصد توانایی های خود استفاده می کنند، بدین ترتیب موانع بر سر راه برداشته نمیشوند.

۶. یادتان باشد که موقعیت های زندگی نامحدود هستند.

تنها زمانی قادر خواهید بود آن موقعیت ها را ببینید که خود را وقف کار کنید. فکر کردن نیز کار مشکلی است که می تواند موجبات رشد و خلاقیت شما را فراهم سازد.

  ثبت آگهی رایگان