در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
لطفاً با ثبت آگهی ویژه در هزینه‌های نگهداری و بروزرسانی آریا ادز مشارکت کنید.

آریا ادز

بازار کار طراحی وب سایت در کانادا

یکشنبه ۲۰ اسفند ۲ رپورتاژ مشاغل
  • تصویر شماره بازار کار طراحی وب سایت در کانادا


بازار کار طراحی وب سایت در کانادا

 

در این مقاله آموزشی قصد داریم که شرایط بازار کار طراحی وب سایت در کانادا را مورد بررسی قرار دهیم که یک طراح وب سایت در سطح متوسط و یا در سطح حرفه ای چقد درآمد از شغل طراحی وب سایت در کشور کانادا می تواند داشته باشد، پس در صورتی که شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به عنوان یک وبمستر و یا طراح وب سایت قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید، در ادامه این مطلب ما را همراهی نمایید تا شرایط بازار کار و درآمد طراحی وب سایت در کانادا را مورد بررسی قرار دهیم.


درامد طراح سایت در کانادا

درآمد طراح وب سایت در کانادا با توجه به فاکتور های متعددی می تواند محاسبه شود، در درجه اول اگر شما می خواهید بدانید که به عنوان یک طراح وب سایت و یا یک توسعه دهنده وب در یک کشور توسعه یافته مانند کانادا چقدر درآمد می توانید داشته باشید، ابتدا باید سطح دانش خود را در حوزه طراحی وب سایت مورد بررسی قرار دهید.

به صورت میانگین و به طور متوسط درآمد طراحی وب در کشور کانادا می ‌تواند حدود ۵۰۰۰۰ دلار در سال باشد، البته میزان تخصص شما این عدد را می تواند تا حد چشمگیری افزایش و یا کاهش دهد، به طور کلی سطح تخصص یک طراح وب سایت با توجه به موارد درج شده در بخش زیر سنجیده می شود:

·         تسلط به زبان های برنامه نویسی سمت وب (نظیر زبان های فرانت اند و بک اند)

·         تسلط به سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس

·         داشتن توانایی مدیریت سایت و حل مشکلات فنی سایت

·         داشتن مهارت های جانبی مانند تولید محتوای  ساختارمند و کاربر پسند

·         تسلط به نرم افزار های گرافیکی نظیر فتوشاپ، کورل دراو، کامتازیا، پریمیر و غیره

·         آشنایی به مفاهیم سئو و بهینه سازی  وب سایت و آشنایی با الگوریتم های گوگل

توجه» جهت آشنایی کامل با میزان درآمد طراحی وب سایت از سطح مقدماتی تا پیشرفته در کانادا و سایر کشور های جهان می توانید مقاله آموزشی درآمد طراحی سایت را مطالعه نماییدو

بازار کار و درآمد طراح وب سایت با توجه به میزان تخصص

 

با توجه به میزان تخصصی که از فیلد های مختلف طراحی وب سایت یاد گرفته اید، در نهایت میزان درآمد شما در کشوری مانند کانادا به شکل زیر تعیین می شود:

طراحی سایت مبتدی:

یک طراح سایت مبتدی به عنوان مثال کسی که صرفا با طراحی قالب به کمک HTML&CSS آشنایی دارد و به کمک سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس نیز می تواند امور مربوط به پشتیبانی وب سایت را انجام دهد، می تواند درآمدی حدود 49,750 دلار در سال برای خود داشته باشد.

طراحی وب سایت در سطح متوسط:

یک طراح و متخصص وب سایت در سطح متوسط به شخصی گفته می شود که به مهارت های درج شده در بخش زیر آشنایی و تسلط داشته باشد:

·         طراحی قالب با HTML&CSS

·         طراحی سایت با وردپرس و آشنا به مدیریت وب سایت

·         آشنا به مفاهیم تولید محتوا و سئو

·         آشنا به زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت و برخی از فریمورک های محبوب جاوا اسکریپت

یک طراح وب سایت در سطح متوسط که فیلد های تخصصی در بخش بالا را به خوبی بلد باشد می تواند درآمدی حدود 42000 تا 62000 دلار در سال را برای خود به صورت متغیر در کشور کانادا بدست بیاورد.

طراح وب سایت در سطح حرفه ای:

 

یک طراح وب سایت در سطح حرفه ای و یا ارشد به شخصی گفته می شود که به مهارت های زیر به صورت کامل تسلط داشته باشد:

·         تسلط به استاندارد های طراحی وب سایت (UX&UI)

·         تسلط کامل به زبان های برنامه نویسی فرانت اند و بک اند

·         تسلط به سیستم مدیریت محتوای  وردپرس

·         توانایی حل مشکلات فنی وب سایت ها

·         توانایی حل مسئله

·         آشنا به مفاهیم سئو و تولید محتوا

·         آشنا به نرم افزار های گرافیکی نظیر فتوشاپ

یک وبمستر حرفه ای با این سطح از توانایی می توانید درآمدی حدود 92,878 دلار در سال را برای  خود داشته باشد، در ضمن اگر طراح سایت ارشد به مهارت های طراحی سایت با هوش مصنوعی نیز آشنا باشد، این مهارت نیز  به عنوان یک امتیاز ویژه برای رزومه کاری وی محسوب خواهد شد.

توسعه دهنده وب در کانادا

یک توسعه دهنده وب در کشور کانادا به عنوان شخصی که به زبان های برنامه نویسی سمت کاربر و سمت سرور تسلط داشته باشد، می تواند میزان درآمد خود را در طول سال تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

به خصوص تسلط به زبان های برنامه نویسی مانند جاوا اسکریپت که از آن به عنوان زبان برنامه نویسی آینده یاد می شود، و همچنین تسلط به زبان برنامه نویسی  PHP و فریمورک محبوب لاراول می تواند آینده شغلی مطلوبی را در کشور کانادا برای شما رقم بزند.

البته اگر شما تمایل دارید میزان درآمد خود را به عنوان یک توسعه دهنده وب و یا به عنوان یک وب مستر به میزان قابل توجهی افزایش دهید، بهتر است که در کنار تسلط و یادگیری زبان های برنامه نویسی سمت وب و سیستم های مدیریت محتوای قدرتمند به مفاهیم سئو و بهینه سازی وب سایت نیز مسلط شوید.

به کمک مهارت های سئو شما می توانید کلمات کلیدی مد نظر خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی نمایید و رزومه کاری خود را کامل تر ارائه دهید.

طراحی سایت با پایتون در کشور کانادا

علاوه بر زبان های برنامه  نویسی php و جاوا اسکریپت، زبان برنامه نویسی پایتون هم در کشور کانادا از محبوبین بالایی برخوردار است، جالب است بدانید که زبان برنامه نویسی پایتون در مدارس کانادا و بسیاری از کشور های توسعه یافته دیگر جز سرفصل های آموزشی است و تدریس می شود، با تسلط به زبان برنامه نویسی پایتون شما هم می توانید وب سایت های مختلف را با پایتون و کتابخانه جنگو طراحی و پیاده سازی نمایید و هم از این زبان برنامه نویسی در حوزه داده کاوی و هوش مصنوعی  هم که جز موضوعات پرطرفدار در کشور کانادا می باشد استفاده نمایید.

شغل طراحی وب سایت در کانادا

شغل طراحی وب سایت در کشور کانادا دارای مزیت های بسیار زیادی است، از جمله این که شما از طریق شغل طراحی سایت درآمد بالایی را می توانید در کشور کانادا بدست آورید.

امکان کار کردن از راه دور و یا به صورت فریلنسری برای شما وجود دارد، پس اگر که حضور در یک شرکت و یا مجموعه برای  شما خسته کنند و کسل کننده است می توانیدبه صورت دورکاری هم در کشور کانادا در حوزه طراحی وب سایت فعالیت داشته باشید، همچنین در شغل طراحی سایت شما نیاز به تخصص صنعتی ندارید و امروزه هر کسب و کاری در تلاش است تا حضور دیجیتالی قدرتمندی را ایجاد نماید، پس در نتیجه شرکت ها به آرم ها، دستورالعمل های برند، وب سایت ها و سایر موارد بصری نیاز دارند، بنابراین، شما می توانید در هر صنعتی شغل پیدا کنید و فرصت های شغلی زیادی داشته باشید.

درامد برنامه نویسی در کانادا

علاوه بر فیلد های تخصصی مربوط به طراحی وب سایت، برنامه نویسی نیز از آینده شغلی مطلوبی در کشور کانادا برخوردار است، بویژه زبان های برنامه نویسی نظیر جاوا اسکریپت که دائما در حال  پیشرفت و قدرتمند تر شدن هستند، و یا زبان های برنامه نویسی مانند Golang که شما با تسلط به این زبان پرکاربرد می توانید حتی در شعبات مختلف گوگل در کشور کانادا نیز مشغول به کار شوید.

زبان های برنامه نویسی که با یادگیری و تسلط بر آن ها می توانید درآمد زایی قابل توجهی از آن ها در کشور کانادا داشته باشید، عبارتند از:

·         زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت

·         Php

·         پایتون

·         سی شارپ

·         جاوا

·         زبان برنامه نویسی اندروید

·         زبان برنامه نویسی متلب

·         زبان برنامه نویسی R

بازار کار طراحی سایت در خارج از کشور

به طور کلی افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور و کشور هایی مانند کانادا را دارند، برای  داشتن درآمد زایی مطلوب در این کشور ها بهتر است که در ابتدا میزان تخصص خود را تا سطح پیشرفته افزایش دهند، سپسبا توجه به مهارت هایی که یاد گرفته اند می توانند یک رزومه قوی  برای خود بسازند.

به عنوان مثال پس از یادگیری مهارت طراحی قالب صفحات وب سایت با استفاده از HTML&CSS نمونه قالب های طراحی شده خود را در فایل رزومه خودقرار دهند، سایر  تخصص هایی هم که یاد می گیرند به همین ترتیب به رزومه خود اضافه کنند.

  ثبت آگهی رایگان