در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
لطفاً با ثبت آگهی ویژه در هزینه‌های نگهداری و بروزرسانی آریا ادز مشارکت کنید.

آریا ادز

تبلیغات اینترنتی و مزایای آن

چرا شما به تبلیغات اینترنتی نیاز دارید، و چه گزینه هایی در پیش رو دارید؟

به طور کلی هر کسب و کاری که به نوعی در اینترنت حضور دارد -  می تواند بزرگ یا کوچک، معرفی خدمات و یا فروش محصولات خود را داشته باشد، همچنین میتوانند بسیار خاص و یا عمومی باشند - و همه آنها نتایج یکسانی را می خواهند: در حالی که حداقل میزان منابع را سرمایه گذاری میکنند، میخواهند که حداکثر مبلغ سود را دریافت نمایند. خوب، یک روش بسیار کارآمد برای دستیابی به همه اینها وجود دارد:

شما میتوانید تمام مشتریان بالقوه خود را بشناسید و آنها نیز میتوانند از کسب و کارتان مطلع شوند و بصورت همزمان هر دو در این فرایند شرکت میکنید: تبلیغات اینترنتی! بر خلاف تبلیغات سنتی، تبلیغات اینترنتی به طور فزاینده ای برای هر کسب و کاری قابل دسترس هستند و به شما امکان می دهند به سرعت، و به راحتی، و بصورت کارآمد و مقرون به صرفه به هدف مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل است که در میان کسب و کارها با حضور آنلاین جایگاه بیشتری کسب می کنید. بنابراین، در حالی که داشتن یک وبلاگ ضروری میباشد، حضور در شبکه های اجتماعی نیز ضروری است و داشتن استراتژی بازاریابی آنلاین از همه مهمتراست. واقعیت این است که تبلیغات اینترنتی ضروری است و در حال تبدیل شدن به یک اقدام عادی و فوق العاده مهم میباشد.

اما این همه ماجرا نیست، شما باید بدانید که تبلیغات اینترنتی چیست؟ چرا در دنیای امروز بسیار مهم است؟ و چه نوع تبلیغاتی وجود دارد و چه نکاتی را برای گرفتن بهترین نتایج باید دنبال کرد. و این دقیقا همان چیزی است که ما به شما نشان خواهیم داد.

با ما همراه باشید با مقاله های مربوط به تبلیغات اینترنتی:

تعریف تبلیغات اینترنتی

اگر به وبسایت ها، اپلیکیشن ها و یا رسانه های اجتماعی مختلف مانند فیس بوک، تلگرام، اینستاگرام و … نگاه کنید، متوجه تعداد خیلی زیادی از تبلیغات خواهید شد. برای نمایش این تبلیغات در این رسانه ها به اینترنت نیاز است. بهمین خاطر، به این دسته از تبلیغات، تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات آنلاین می گویند. 

تبلیغات اینترنتی در واقع نوعی استراتژی بازاریابی است که شامل استفاده از اینترنت به عنوان یک رسانه برای به دست آوردن حداکثر فروش، با هدف قراردادن پیام های بازاریابی به مشتریان بسیار مناسب است. تبلیغات آنلاین از نظر تعریف بازار هدف برنامه ای منحصر به فرد و مفید میباشد. تبلیغات اینترنتی همچنین به عنوان تبلیغات آنلاین یا دیجیتال نیز شناخته شده هستند. از اوایل دهه 1990 تبلیغات اینترنتی رشد چشمگیری در صنعت تبلیغات داشته که به یک استاندارد جهانی برای سازمان های کوچک و بزرگ تبدیل گشته است.

تبلیغات اینترنتی برای اولین بار در سال 1994 و به صورت تبلیغات بنری در سایت Wired.com انجام شد، و در مدت زمان کوتاهی مورد توجه بسیاری از بازاریابان قرار گرفت. در سال 1995 تبلیغات اینترنتی به صورت هدفمند انجام شد و متناسب با محتوای وبسایت ها و علایق مخاطبان، به آنها نمایش داده می شد. در سال 1996، اولین ابزارهای اندازه‌گیری کیفیت کمپین های تبلیغات اینترنتی رونمایی شدند و بازاریابان به کمک این ابزارها برای اولین بار توانستند تبلیغات اینترنتی خود را دنبال کنند و آنها را مورد ارزیابی قرار دهند. امروزه تبلیغات اینترنتی در سرتاسر دنیا، رشد چشمگیری داشته و  به یکی از کارآمدترین روش های بازاریابی تبدیل شده است. 

 

بزرگترین مزیت تبلیغات اینترنتی چیست؟

تصور کنید که در یکی از بهترین خیابان های جهان، یک فروشگاه 24 ساعته، در 365 روز در سال باز میکنید. این کمترین چیزی است که هنگام سرمایه گذاری در تبلیغات اینترنتی انجام می شود: شما به طور خودکار برای هزاران نفر از افرادی که به دنبال زندگی خود هستند و حتی نمی دانید که وجود دارند، قابل مشاهده هستید! علاوه بر این، شرایط کسب و کارهای بزرگ و کوچک در تبلیغات آنلاین بسیار مهم و برای همه بطور یکسان است است. از آنجا که تنها شما با صرف هزینه ای بسیار کم قادر خواهید بود تا بهتر دیده شوید، این مساله قطعا به افزایش ترافیک به وب سایت شما بستگی داشته و فروش آنلاین شما را افزایش میدهد. بطور خلاصه، یک کمپین تبلیغاتی اینترنتی که به خوبی طراحی شده و اجرا می شود می تواند موفقیت شما را افزایش دهد. اما این بیشتر از چیزی است که بیشتر مردم از آن مطلع می شوند؛ شاید به همین خاطر است که هر ساله میلیون ها میلیون دلار در سرتاسر جهان صرف تبلیغات اینترنتی میشود.

در واقع، در کنار بازاریابی محتوا و بازاریابی ویدئویی، تبلیغات آنلاین یکی از بزرگترین منابعرو به رشد در اینترنت است. هزینه تبلیغات اینترنتی تنها در دو سال قبل به 137.53 میلیارد دلار رسیده است و برای سال بعد پیش بینی می شود که حتی از هزینه تبلیغات تلویزیونی هم بالاتر برود. این به علت این واقعیت است که تبلیغات آنلاین بسیار جذابتر بوده و علاوه بر آن تقسیم بندی بهتری را برای آگهی شما امکان پذیر می سازد تا بتوانید به هر نوع مخاطبی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. همه اینها را می توان در یک روش موثر، ساده، انعطاف پذیر، قابل اندازه گیری و کم هزینه انجام داد. علاوه بر این، می توانید عملکرد تبلیغات خود را در زمان واقعی ببینید که آنها کار می کنند یا خیر. و اگر هنوز به دلایل بیشتری برای تبلیغات در اینترنت نیاز دارید،

10 دلیل بزرگ وجود دارد که نشان می دهد تبلیغات اینترنتی واقعا برای کسب و کار شما ضروری است:

1. بهتر دیده شدن و پوشش دهی بالا

2. ذخیره شدن زمان

3. فرمت های متفاوت

4. بازدهی بالا

5. کمترین هزینه

6. تقسیم بندی

7. ارتباط دوطرفه

8. موثر

9.  ثبات

10. قابل اندازه گیری 

تبلیغات اینترنتی عضو لاینفک کسب و کار در دنیای مدرن امروز است.

اگر خواهان فروش بیشتر و کسب و کار پر رونق تر هستید، اگر از وضعیت موجود  کمی احساس خستگی می کنید، در این مقاله همراه ما باشید، مطمئنا بعد از خواندن دست بکار خواهید شد: 

مزیت اول: تبلیغات اینترنتی یک استراتژی بلند مدت است.
بیایید واقع بینانه نگاه کنیم. ما درباره تلفن همراه هوشمند، تبلت، لپ تاپ و ...  صحبت می کنیم، اکثر ما یک ابزار خاص ارتباطی داریم، علاوه بر این، ما همواره در اینترنت هستیم. معنی آن چیست؟

خب، به لطف تکنولوژی، مشتریان همواره به اندازه کافی در دسترس هستند. تبلیغات آنلاین می تواند منجر به تولید در سراسر جهان شود. باید بدانید که بیش از نیمی از جمعیت جهان زیر سن 30 سالگی هستند. موفقیت در تکنولوژی تنها یک راه دارد، و آن هم با تبلیغات آنلاین شروع می شود.

مزیت دوم: شما با تبلیغات آنلاین کنترل دارید.
مشکل تبلیغات سنتی این است که اغلب دشوار است که شما سرمایه گذار را به پرداخت مجدد تبلیغ توجیه کنید. تراکت ها، بروشورها، آگهی ها، سربرگ ها و ... همه چیز یکسان است. در مقابل، تبلیغات آنلاین به شکل های متفاوت عرضه میشوند. بله، هنوز هم ممکن است بودجه شما از بین برود، اما اگر شما بدانید که چه کاری باید انجام می دهید، خسارت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

شما می توانید با تجزیه و تحلیل درست اطلاعات، ابتدا بصورت آزمایشی در بسیاری از مناطق مختلف تبلیغ کنید و با توجه به نتیجه مشخص کنید که کدام بخش  بهتر میتواند به شما کمک کند و کدام بخش مناسب شما نیست.

مزیت سوم: تبلیغات آنلاین می تواند بسیار موثر باشد.
صرف نظر از اینکه تبلیغات هزینه بر  یا رایگان است، اینترنت می تواند  مخاطبان جهانی را به شما تحویل دهد. شناسایی بازار هدف، اصلاح نام تجاری تان و برندسازی، پس شما واقعا می توانید تبلیغات خود را شروع کنید.

نکته مهم اینجاست: ایجاد اعتماد و استفاده از قلاب های هوشمند برای متقاعد کردن  مصرف کنندگان برای خرید از شما، و در نهایت  ایجاد درآمد بالقوه برای شما.

مزیت چهارم: تبلیغات اینترنتی می تواند یک فن بزرگ پایه ایجاد کند.
مسلما چیزی به قدرتمندی  بازاریابی از طریق معرفی دهان به دهان وجود ندارد. این مسئله همیشه برای صاحبان کسب و کار رویا بوده است.اما اکنون رسانه های اجتماعی، فرم های اینترنتی و مجموعه ای از راه های مختلفی وجود دارد که مردم می توانند در آن شرکت کنند.

و

مزیت پنجم: تبلیغات اینترنتی می تواند به شما کمک کند که مشتریان بهتری داشته باشید.
تبلیغات آنلاین می تواند به شما در یافتن افرادی که احتمال بیشتری دارد تا در مورد آنچه شما در حال فروش هستید علاقمند شوند، کمک کنند. شخصیت خریدار همواره در کسب و کار بسیار مهم بوده است، اما در عصر اینترنت شما می توانید افراد مناسبی را پیدا کرده و تبلیغات آنلاین خود را به طور مستقیم در مقابل آنها ارائه دهید.


  ثبت آگهی رایگان